Zateplete se na zimu :) nebo Léto

Zateplete se na zimu 🙂 nebo Léto

Kdo si chce si udělat pokojíček přímo v autě .Tak je zajímavé jak toho docílíme .V podstatě jsou dva způsoby mirelon na lepen na stěnu auta   nebo polyurethan.pěna .

Dole jsou fotky z pěnou .Příjemně mě  to  potěšilo pěna zaleze určitě dál než nastříhaný mirelon .Navíc se asi časem „nerozpustí a neodlepuje“ v létě teplem .

Na fotkách je vidět výsledek takové to zakázky.

Dělal jsem na toho  Craftra boky , podlahu s Linem Altro a strop. Každý ví ,že v zimě je dobré auto zatepliti ,ale funguje to i obráceně ,  v létě si zkuste dát ruku na stěnu auta.

Prostě taková malá lednička co chrání proti chladu a teplu. Chlapáci co s tím u nás byli popisují 8 hod práce firmy ,která to provedla  asi za 24000 kč za pěnu .

Pěna není tvrdá jako u klasické komerční pěny v obchodáku ,ale je byla hodně měkounká….Možnost pěny je i tvrdá ta má uzavřenou strukturu . a od 3 cm nemusíte používat parozábranu.

Obložení se o to dobře opře nejsou potřeba další výztuhy či jiné postupy. Tento článek zde nepíši jako reklamu pro mé montážní zateplování ,ale jako námět pro lidi.

Auta zatepluji jen mirelonem a lepím to jejich speciálním lepidlem na stěnu auta a desku samotnou.

 

 

 

Komentáře
  1. baldur napsal:

    Jak se chová lak pod tím lepidlem? Mě se dost osvědčila stp biplast na zateplení (https://www.2din.cz/odhlucneni-antivibracni-material/)

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.